צילומי טבע

יום צילום בטבע זה לפני הכל יום של חוויה משפחתית, בין עם זה צילום הריון, גיל שנה, משפחה או גיל מצווה. לפני הכל חשוב לי שתבואו להינות, אני לא מרבה באביזרים שגונבים את הפוקוס, הכל אצלי מאוד נקי וטבעי והמטרה שלי היא תמיד הכיף שלכם יחד - מתוך זה אפשר להוציא את התמונות הכי טובות שיש. צילומי הטבע שלי הם תמיד בשעות השקיעה הקסומות. צילום טבע בימי ה' ויש לשריין מראש.

קרא עוד

צילומי סטודיו

בסטודיו שלי אני מצלמת גיל שנה, הריון וניובורן. הסגנון שאני הכי אוהבת זה הנקי כמו תמיד אני לא אוהבת להעמיס באיבזור מיותר, הפוקוס שלי תמיד על המצולמים כמה שיותר נקי אלגנטי ומלא ברגש. אז אם כבר סטודיו זה לגמרי בדרך שאני רואה את זה- נקי מינימליסטי ויוקרתי. אם אתם מאלה שמעדיפים להצטלם במזגן זוהי החוויה בשבילכם, תמונות מטריפות שייקשטו כל פינה בבית שלכם מהרגעים הכי יפים שלכם יחד. צילומי גיל שנה, צילומי הריון, משפחה או כל חוויה שבא לכם :) צילומי הסטודיו הם בשעות הבוקר בימים ב' - ד' . יש לשריין מראש.

קרא עוד

צילום בבית הלקוח

בבית הלקוח ניתן לצלם את צילומי הניובורן, או צילום משפחתי בסגנון הלייף סטיל. חשוב לזכור - לא חייב בית פוטוגני מפואר - בכל בית נמצא את הנקודות הטובות ביותר מבחינת האור שנכנס אליו ושם נמקד את הצילום , הדבר החשוב ביותר בצילום אצלי בצילומי הסטודיו או הצילום בבתי לקוח זה האור- זה מה שיעשה את כל ההבדל בתוצאה. צילום בבתי הלקוח בימים ב'- ד' בשעות הבוקר.

קרא עוד

צילום בים

הים, אוו הים..... זאת אהבה אחרת, גם בקיץ גם בחורף, תמיד תמיד אפשר לצלם בים. הים מתאים למשפחות שאוהבות אותו, מי שזה מתאים עבורו אין ספק שהים כבר יעשה את שאר העבודה, אי אפשר לא לחייך מולו - נרוץ נצחק נהנה ונצלם את הרגעים הכי יפים שלכם יחד מול שקיעה מדהימה. צילום בים בימי ה' ויש לשריין מראש.

קרא עוד